naše logo

menu

úvodní stránka
naše škola
obory ZUŠ
soubory, sbory
akce školy
život školy,
f
otogalerie
úplata za vzdělávání
zaměstnanci
kontakty
info školy,
dokumenty
přihláška
školní vzdělávací program
GDPR
registr oznámení
napište nám
autor stránek

almanach 70 let
 

fotogalerie - 2016/2017


Zimní vystoupení
17. 1. a 24. 1. 2017

Během dvou mrazivých lednových úterků proběhly vystoupení žáků tanečního, výtvarného a literárně-dramatického oboru. Každé vystoupení bylo svým způsobem zajímavé a jiné. 

17. 1. se konalo vystoupení ve Zbýšově v kině. Žákyně paní učitelky Jitky Doležalové ze Zbýšova zatančily slavnostní Polonézu, roztomilé Sněhuláčky, lidový tanec Pletený, Trnku, a krásné choreografie Winter Breeze a Ledové krystalky. Nejstarší žákyně paní učitelky Nikoly Volfové z Oslavan zatančily choreografii Zapomenutý dárek a lidový tanec Chodila jsem na bodláčí. Žákyně výtvarného oboru pod vedením paní učitelky Dobromily Valentové představily krásnou a velice kreativní módní přehlídku – modely vyrobené z netradičních materiálů, např. z kelímků, PET-láhví, papíru a igelitů. 

24. 1. proběhlo vystoupení v Dělnickém domě v Oslavanech. Žákyně paní učitelky Nikoly Volfové z Oslavan zatančily milý tanec s názvem Sněhuláci, jemnou choreografii Zimní vzpomínka, nápaditou choreografii Zapomenutý dárek a lidový tanec Chodila jsem na bodláčí. Šikovné absolventky ze Zbýšova obohatily vystoupení krásnou Polonézou a choreografií Winter Breeze. Žáci literárně-dramatického oboru pod vedením paní učitelky Dany Fialové měli připravené tři velmi povedené vstupy - komedii Stvoření světa aneb Proč je had plazem, přednesy textů Jiřího Suchého a na závěr předvedly Báje o labyrintu doplněné zajímavým stínovým divadlem.

Obě vystoupení se velmi vydařila. Děkujeme všem divákům za účast, žákyním a žákům za jejich výkony, učitelům za jejich pedagogické vedení a paní Lence Kremláčkové za milé průvodní slovo. 

Nikola Volfová
 

naše obory

hudební obor
hudební obor
výtvarný obor
výtvarný obor
taneční obor
taneční obor

nové fotografie

ZUŠ OPEN 2018

Absolventi 2017/2018

Velké taneční vystoupení

Den země

Národní soutěž ZUŠ 2017/2018

VI. ročník
Koncertu rodin

Pro Bohemia
Ostrava 2018

Zimní vystoupení

Flauteto na semináři

Absolventi 2016/2017

Velké taneční vystoupení

Májový koncert / ZUŠ Open

Akce literárně-dramatického a výtvarného oboru

Koncert studentů konzervatoře

Koncert rodin

Zimní vystoupení

Slavnostní koncert
k 70. výročí založení školy

AMADEUS 2016

Velké taneční vystoupení

Hudební slavnosti 2016